Räägu maja tutvustus

Räägu üliõpilaselamus (Räägu 49a) osutab MTÜ Dormitorium majutusteenust Tallinna Ülikooli õpilastele alates 1. septembrist 2012.

Üliõpilaselamuna kasutatav hoone on ehitatud 70-ndate aastate algul koridori tüüpi ühiselamuna, kus pesuruumid, köök ja puhkeruum on ühiskasutuses.Igal korrusel on 25 tuba. Toad on kahekohalised. Igas toas on 2 voodit, sisseehitatud riidekapid 2tk, kirjutuslaud, 2 tooli ja väike külmik. Üliõpilaselamu esimesel korrusel asub jalgrattaruum ja pesumasinaruum.

Üliõpilaselamusse ja oma korrusele toimub sissepääs magnetkaartidega. 

2012 suvel soojustati maja välisfassaad, vahetati kõik aknad, renoveeriti katus ja ehitati välja ühiskasutuses olevate ruumide (dušširuumide ja köökide) sundventilatsioon (CO2 projekt). 2013 aastal vahetati kõikide tubade ja koridoride uksed, paigaldati automaatne tuletõrjesignalisatsioon ja uus turvavalgustus. Kõik üldkasutatavad ruumid – duširuumid, wc-d ja köögid – on täielikult renoveeritud 2016. ja 2017.aastal. Köökides on iga üliõpilaselamu toa kohta üks lukustatav hoiukapp isiklikele köögitarvikutele. 

Tubade seisukord on erinev – värskendame tubasid iga aasta jooksvalt ja mõned toad võivad olla natuke kehvemas seisukorras kui teised.

Üliõpilaselamu ees on tasuta parkimise võimalus.

Majas levib tasuta WiFi internetivõrk, kaabelvõrku majas ei ole. Võrgu nimi RaaguFree, parool: R49dormi

Voodipesu ja hügieenivahendeid üliõpilaselamu poolt ei pakuta!

Üliõpilaselamusse saab bussiga nr 17 (vt täpsemalt ühistranspordi kaardilt).

Eeskirjad ja juhendid:
Räägu 49a sisekorraeeskiri
Juhised elu korraldamiseks Räägu 49 üliõpilaselamus

Tutvu ühiselamu:
hinnakirjaga
asukohaga
pildigaleriiga

Räägu 49A üliõpilaselamu majajuhataja
Lemmi Linna
Tel: 56 892 302
E-post: lemmil@tlu.ee

Majajuhataja vastuvõtuaeg eelneval kokkuleppel majajuhatajaga.