Karu maja tutvustus

Karu 17 üliõpilaselamu asub Tallinna kesklinnas Tallinna Ülikooli vahetus läheduses. Majas on 381 majutuskohta, millest 192 on välistudengite kasutuses.

Karu 17 majas on 1- ja 2-kohalised möbleeritud toad. Tubades on sees voodid, lauad, toolid, riiulid ja kapid. 2-kohalisi tube on kahte (2) tüüpi – väiksem ja suurem tuba.

Standardsed 2-kohalised toad asuvad kahe või nelja toa kaupa ühisboksides. Igas boksis on duširuum, WC ja möbleeritud köök, kus sees köögikapid, laud, toolid, pliit ja külmik. Ühekohalised toad ehk privaattoad on möbleeritud, sisseehitatud kööginurga, duširuumi ja WC-ga. 

Üliõpilaselamus on automaatne tuletõrjesüsteem, videovalvesüsteem ja internet.

Karu 17 maja on ehitatud 1982. aastal ning üliõpilased kolisid siia sisse 9. veebruaril 1983. Maja renoveeriti 2007. aasta suvel:  terves hoones vahetati välja kanalisatsiooni- ja vee torustik, radiaatorid ja küttesüsteem ning elektrisüsteem; koridorides, tubades, duširuumides, WC-des ja köökides tehti uus siseviimistlus, paigaldati uued uksed ja aknad ning uus mööbel.

Pesu on võimalik pesta kahes eraldi pesumasinaruumis, mis asuvad hoone kolmandal korrusel. Mõlemas ruumis on 4 pesumasinat ja 4 kuivatit. 

Üliõpilaselamus on lisaks kolmetoaline erivajadustega üürnikele kohandatud korter. Korteris on kaks ühekohalist ja üks kahekohaline tuba. Korter asub esimesel korrusel, sissepääs hoonesse on parklapoolsest uksest magnetkaardiga. Trepile on paigaldatud platvormtõstuk mis võimaldab ligipääsu ratastoolile.

Üliõüilaselamus on võimalik kasutada tasuta WIFI internetiühendust. Võrgu nimi: KaruFree, parool: karukaru.

Eeskirjad ja juhendid:
Karu 17 sisekorraeeskiri
Juhis elu korraldamiseks Karu 17 üliõpilaselamus
Üliõpilaselamute ruumide ja inventari kasutusjuhend

Tutvu üliõpilaselamu:
hinnakirjaga
asukohaga
majaplaanidega 
pildigaleriiga

Karu tn 17 majajuhataja
Ella Simonova
Vastuvõtuaeg eelneval kokkuleppel.
Tel: +372 53 018 311
e-post: ella.simonova@dormitorium.ee